За активної позиції прокурорів Вінниччини при забезпеченні виконання функції прокуратури щодо представництва в суді інтересів дітей, які через недосягнення повноліття не спроможні самостійно захистити свої порушені чи оспорювані права або реалізувати процесуальні повноваження поновлено права більше 100 неповнолітніх.

У 2015 році на захист їх законних прав та інтересів пред'явлено 63 позови на суму близько 2 мільйонів гривень. Вже на сьогодні реально виконано майже 80 % рішень судів.

Найбільша кількість порушень мала місце в сфері захисту майнових та житлових прав дітей, на усунення яких прокурорами пред'явлено 32 позови, їх соціального забезпечення та у сфері охорони життя та здоров'я.

За словами начальника відділу ювенальної юстиції Вікторії Гунько, таких результатів вдалося досягти не лише завдяки кропіткій роботі працівників прокуратури, а й принциповій, небайдужій до долі дітей позиції громадян, адже значна кількість позовів пред'явлена в результаті розгляду їх звернень.Переглядів: 2440
Поширень: 0