Вчора до підрозділів поліції звернулись двоє потерпілих, які «за звільнення» від кримінальної відповідальності рідних заплатили шахраям 17 тисяч гривень.

59-річний житель Гайсина повірив невідомому, який повідомив по телефону, що його син потрапив скоїв ДТП. Без вагань він передав невідомому близько 5-ї години ранку 10 тисяч гривень за звільнення сина від кримінальної відповідальності. І лише згодом, подзвонивши сину, зрозумів, що його обдурили та звернувся в поліцію з заявою.

Того ж дня 52-річна мешканка Немирівського району через термінал одного з банків перерахувала шахраям 7 тисяч гривень за те, аби звільнили начебто затриманого за вчинення злочину сина.

За обома фактами відкриті кримінальні провадження за ознаками ч.1 ст.190 КК України (шахрайство). За такий злочин передбачено покарання до трьох років обмеження волі.

Шановні громадяни! Поліція попереджає: усі сумнівні пропозиції невідомих осіб стосовно перерахунку грошей з метою вирішення проблем ваших рідних в правоохоронних органах є спробою шахраїв заволодіти вашими коштами. Негайно повідомте про це за номером «102». Ні в якому разі не передавайте гроші стороннім людям, передзвоніть рідним, порадьтесь з людьми, яким ви довіряєте.Переглядів: 2867
Поширень: 0