На Вінниччині головному лікарю районного медичного центру первинної медико-санітарної допомоги, який упродовж  2011-2013 років незаконно отримував матеріальну допомогу на оздоровлення, призначили покарання - 3 роки позбавлення волі. Проте, пізніше особу звільнено від відбування основного покарання з іспитовим строком на 1 рік. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Вінницької області.

Установлено, що керівник медичного закладу в період 2011 по 2013 роки видавав накази, за якими незаконно зобов’язував бухгалтерію закладу нарахувати та виплачувати йому матеріальну допомогу на оздоровлення. Сума збитків спричинених місцевому бюджету становить понад 10 тис. гривень.

У ході досудового розслідування на майно засудженого накладено арешт.

Вироком одного з районних судів області від 13.11.2015 визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених ч.ч. 2, 3 ст. 191 КК України (привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем) головного лікаря районного медичного центру первинної медико-санітарної допомоги та призначено покарання у виді 3 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на 1 рік.

На підставі ст. 75 КК України особу звільнено від відбування основного покарання з іспитовим строком на 1 рік.Переглядів: 2099
Поширень: 0