У Вінницькій області відбулись земельні торги, на яких продали права оренди на шість земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Плата за користування землею зросла майже у 1,6 разів.

На території Красносільської, Великокиріївської, Чернятської та Ставківської селищних рад Бершадського району землевпорядники запропонували інвесторам придбати права оренди на чотири земельні ділянки загальною площею 50,48 гектара. Наділи передали в оренду із встановленою платою за користування землею у 74,804 тис. грн. на рік. При цьому, стартова ціна оренди землі становила 53,746 тис. гривень.

Ще дві земельні ділянки передали в оренду у Жабокрицькій та Куницькій сільських радах Крижопільського району. За підсумками торгів вартість користування землею площею 67,7917 га зросла на 170%. Стартова орендна плата була визначена 70,907 тис. грн., а кінцева склала 120,488 тис. грн. на рік.

«Інвестори все активніше приймають участь у аукціонах. Прозорість та відкритість торгів сприяє не лише зміцненню довіри до механізму відкритого продажу, а й забезпечує збільшення надходжень до місцевих бюджетів» - коментує перший заступник начальника Держгеокадастру у Вінницькій області Петро Петровський.Переглядів: 2834
Поширень: 0