У зв’язку з набранням чинності 15.07.2015 Закону України «Про прокуратуру» Генеральним прокурором України внесено значні зміни до структур та штатної чисельності органів прокуратури, зокрема й Вінницької області.

Так, згідно нового Закону, шляхом реорганізації 29 прокуратур районного рівня на території області створено 6 місцевих прокуратур:

Бершадська - Бершадський, Чечельницький, Теплицький, Тростянецький, Крижопільський, Піщанський райони та м. Ладижин;

Вінницька - м. Вінниця та Вінницький район;

Жмеринська - Барський, Шаргородський, Тиврівський райони;

Калинівська - Калинівський, Хмельницький, Козятинський, Літинський, Погребищенський райони;

Могилів-Подільська - Могилів-Подільський, Муровано-Куриловецький, Чернівецький, Ямпільський, Томашпільський райони;

Немирівська - Немирівський, Гайсинський, Тульчинський, Іллінецький, Липовецький, Оратівський райони.

Реформування не означає, що жителі інших районів, не за місцем розташування місцевої прокуратури, позбавлені можливості звертатися за захистом своїх конституційних прав до органів прокуратури. Жителі всіх районів та міст області і в подальшому можуть звертатися зі своїми зверненнями (заявами та скаргами) до органів прокуратури за місцем праці та проживання. Для того, аби подати звернення, заяву, скаргу тощо до органів прокуратури, громадяни можуть звертатися до представництв названих прокуратур, які діятимуть у кожному районному центрі, місті на базі раніше існуючих районних та міжрайонних прокуратур.

Прийом громадян та заяв від них, як і раніше, проводяться щоденно в робочий час у адміністративних приміщеннях колишніх райпрокуратур. Електронні звернення та звернення на телефон «гарячої лінії» можна направляти на відповідні електронні адреси та телефони місцевих прокуратур:

Бершадська [email protected] (04352) 2-44-68

Жмеринська [email protected] (04332) 2-07-28

Калинівська [email protected] (04333) 2-13-48

Могилів-Подільська [email protected] (04337) 6-51-71

Немирівська [email protected] (04331) 2-25-07

Вінницька [email protected] (0432) 32-92-00

Розгляд звернень і надалі проводитиметься у відповідності з вимогами Закону України «Про звернення громадян».

Прийом громадян, відповідно до ст. 22 Закону України «Про звернення громадян» проводитиметься у встановлені керівником дні та години, відповідно до графіків, які розмішуватимуться у всіх прокуратурах та оприлюднені у засобах масової інформації.Переглядів: 2476
Поширень: 0