51-річний житель с. Серебрія Могилів-Подільського району став черговою жертвою Інтернет-шахраїв. Правоохоронці розшукують зловмисників.

20 січня до Могилів-Подільського відділу поліції звернувся місцевий фермер. Чоловік повідомив, що став жертвою шахраїв. Він перерахував кошти в сумі 28 400 гривень за мінеральні добрива, які і досі не отримав.

Заступник начальника Могилів-Подільського відділу поліції Віталій Костецький розповів, що потерпілий в Інтернеті знайшов оголошення з продажу агрохімікатів за привабливою ціною. Перерахувавши гроші на рахунок зловмисників, заявник протягом місяця очікував оплачений товар. Коли зрозумів, що його ошукали, відразу ж звернувся до поліції.

Слідчим відділенням поліції відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Зловмисникам загрожує до 3-х років позбавлення волі.

Правоохоронці радять громадянам бути обережними під час придбання товарів через мережу Інтернет. Звертайте увагу на ціну товарів. Не варто купувати речі, вартістю яких набагато нижчою від ринкової.Переглядів: 1954
Поширень: 0