Цьогоріч у кошторисі Департаменту освіти і науки облдержадміністрації закладено 36 млн. грн. на придбання шкільних автобусів. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації - директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк.

"Аби закрити питання підвезення до місця роботи і навчання вчителів та учнів в області, потрібно ще 97 шкільних автобусів. Цьогоріч плануємо зрушити з місця вирішення цієї проблематики і передбачили в кошторисі департаменту освіти і науки облдержадміністрації 36 млн. грн. на придбання автобусів. Під час чергової сесії, яка запланована на 11 лютого, ці кошти будуть перерозподілені між районами. Однак є одна умова - фінансування 50% на 50%. Тобто до цих 36 млн. грн. місцеві бюджети мають додати стільки ж. Ми попередньо спілкувалися із кожним районом, які задекларували готовність знайти додаткові видатки, щоб купити 1-3 автобуси", - зауважив Ігор Івасюк.

Посадовець додав, що в середньому за цим механізмом у 2016 році закуплять не менше 70 шкільних автобусів.

"Це не вирішить повністю питання шкільних автобусів, але суттєво покращить ситуацію",- наголосив Ігор Івасюк.Переглядів: 2201
Поширень: 0