В області активно проводиться робота щодо покращення надання комунальних послуг населенню, дотримання безпеки для учасників дорожнього руху та пішоходів. Про це повідомляє департамент інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю ОДА.

За даними Департаменту регіонального економічного розвитку обласної державної адміністрації з початку поточного року у сфері житлово-комунального господарства за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку введено в експлуатацію другу чергу групового водогону с.Вербовець – смт Муровані Курилівці.

При залученні місцевих бюджетів та коштів населення збудовано артсвердловини і водогони в с.Носківці Гайсинського району, водопровідну вежу в смт. Муровані Курилівці та проведено реконструкцію водопровідної мережі в с.Комсомольське Козятинського району.

За рахунок коштів міських бюджетів відремонтовано частину інженерних мереж житлових будинків у м.Вінниця, збудовано артсвердловини у м.Калинівка та м.Ладижин, реконструйовано мережі зовнішнього освітлення мікрорайону «Старе місто», ЦПКіВ ім.Горького, частини набережної р.П.Буг у м.Вінниця та мікрорайону «Заріччя» у м.Жмеринка.

За рахунок власних коштів КП «Вінницяоблводоканал» завершено реконструкцію напірного каналізаційного колектора від КНС № 1 - А від вул.Г.Успенського до очисних споруд у м.Вінниця, а ПАТ «Вінницяобленерго» проведені роботи по реконструкції ліній електропередач
у м.Гайсин та с.Гнатків Томашпільського району.

Проведено роботи з капітального ремонту перехрестя вул. 8 Березня – вул. Г.Успенського з розширенням смуги руху, ремонтних робіт тротуарів у м.Вінниця, вибіркого ремонту покриття вулиць у м.Жмеринка та реконструкції дорожнього покриття вулиць у м.Гнівань.



Переглядів: 2064
Поширень: 0