Жертвою шахрая стала 35-річна жителька міста Калинівка. За звільнення сина з поліції, який начебто затриманий з наркотичною речовиною, жінка віддала зловмиснику 5 тисяч гривень.

До працівників Калинівського відділення поліції звернулась 35-річна місцева жителька. Жінці зателефонував невідомий та представився працівником поліції. Чоловік розповів, що її сина затримали з наркотиками та для вирішення питання щодо його звільнення жінці необхідно перерахувати 5 тисяч гривень на номер мобільного абонента, який вказав зловмисник. «Працівник поліції» пообіцяв, що сина у такому разі звільнять від кримінальної відповідальності.

Жінка слухняно виконала вказівки зловмисника та перерахувала через термінал вказану суму.

Через деякий час, зв’язавшись з сином по телефону, жінка почула, що з ним все гаразд і зрозуміла, що її ошукали.

Слідчим відділенням поліції відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину передбаченого ч.1 ст. 190 КК України (шахрайство). За такий злочин передбачено покарання до 3-х років обмеження волі.

Поліція вкотре закликає громадян не втрачати пильність. Якщо Вам зателефонують невідомі і під будь – яким приводом просять перерахувати чи передати гроші - не гайте часу - звертайтесь до поліції.



Переглядів: 1453
Поширень: 0