Концерн Поділля

На території Вінницької області землевпорядники визначили 216 земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які запропонують інвесторам для ведення бізнесу. Права оренди на землі загальною площею 2932,8 га продадуть на земельних аукціонах.

З початку поточного року вже проведені 15 земельних аукціонів, організованих спеціалістами Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області. На торгах продали права оренди на 38 земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 422,9 гектара. В результатів відкритої конкуренції між учасниками орендна плата зросла майже вдвічі – з 530 до 932,2 тис. грн. на рік.

Середня вартість користування одним гектаром проданих на аукціонах земель становила 2 204 грн., або 14,3 % від нормативної грошової оцінки (при встановленому законодавством мінімумі у 3 %).

Наступні земельні торги пройдуть на Вінниччині 3 та 9 червня. Інвесторам запропонують орендувати земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території Чернівецького, Піщанського, Ямпільського Томашпільського, Шаргородського, Могилів-Подільського і Гайсинського районів.Переглядів: 2245
Поширень: 0

Меблі для дому - ПетроЦентр