14 липня тимчасово виконуючий обов’язки начальника Головного управління Нацполіції Вінниччини Юрій Педос представив працівникам Гайсинського відділу поліції нового керівника.

Очільником Гайсинського відділу поліції, до складу якого входять Іллінецьке та Оратівське відділення поліції, став полковник поліції Сергій Павленко. До цього часу він перебував на посаді старшого юрисконсульта Департаменту поліції охорони Національної поліції України.

В Гайсинському відділі поліції призначили нового керівника

Юрій Педос висловив впевненість, що професіоналізм та досвід нового керівника допоможуть на належному рівні організувати роботу підпорядкованого підрозділу по забезпеченню правопорядку та захисту прав громадян. Полковник поліції побажав їм успіхів на новій ділянці роботи, здобути довіру та підтримку населення.

В Гайсинському відділі поліції призначили нового керівника

Також призначені нові керівники у Піщанському та Мурованокуриловецькому відділеннях поліції. Т.в.о. начальника Піщанського відділення Бершадського відділу поліції призначено підполковника поліції Сергія Фомика, у Мурованокуриловецькому відділенні Могилів-Подільського відділу ГУНП керівником став майор поліції Сергій Токан.Переглядів: 4818
Поширень: 0