Про це сьогодні повідомила заступник директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Людмила Каратаєва.

«Протягом цієї літньої оздоровчої кампанії планується забезпечити оздоровчими та відпочинковими послугами понад 85 тисяч дітей – це 50% від загальної кількості дітей шкільного віку, з них майже 76 тисяч – діти пільгових категорій: діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування та діти, загиблих учасників АТО», - повідомила посадовець.

За словами Людмили Каратаєвої станом на 1 липня 2016 року оздоровчими та відпочинковими послугами охоплено 26 632 дитини, що становить 33% від запланованого. Першочергова увага приділяється оздоровленню дітей-сиріт, дітей з багатодітних сімей, дітей, батьки яких загинули під час виконання службових обов’язків, дітей учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб. Наразі в оздоровчих закладах перебувають усі 32 дитини загиблих учасників АТО шкільного віку. Більше однієї тисячі дітей, батьки яких беруть, або брали участь в АТО та 452 дитини з числа внутрішньо переміщених осіб охоплені відпочинковими та оздоровчими послугами.

«Основні джерела фінансування оздоровчої кампанії, це кошти обласного, районних, міських бюджетів, бюджетів сільських та селищних рад. Залучені також кошти профспілок, установ, підприємств, організацій. За оперативними даними із бюджетів районних, міських, сільських та селищних рад на зазначені вище заходи виділено більше 18 млн грн», - повідомила Людмила Каратаєва.

«Крім того, 2 серпня 2016 року відбудеться процедура розкриття пропозицій конкурсних торгів на закупівлю 270 путівок на відпочинок на залишок коштів. Таким чином, послугами оздоровлення та відпочинку буде охоплено на 30% більше дітей, ніж у 2015 році» - підкреслила заступник директора Департаменту соціальної та молодіжної політики.

Підсумовуючи доповідь Людмила Каратаєва відмітила, що з 10 по 30 червня оздоровлено 305 дітей, а з 9 по 29 липня на оздоровленні перебувають 315 дітей. В цьому році працює 198 таборів з денним перебуванням, в яких відпочило понад 19 тисяч дітей. В області продовжують оздоровлювати дітей 16 позаміських закладів оздоровлення та відпочинку. Станом на 15 липня в них триває друга зміна. Протягом першої зміни в таборах оздоровлено 3 245 дітей. Крім того, на кінець липня – початок серпня заплановано роботу трьох наметових таборів потужністю 350 місць, які функціонуватимуть за фінансової підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики.Переглядів: 2213
Поширень: 0