Слідчим відділом прокуратури області 26.07.2016 закінчено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт за фактом отримання неправомірної вигоди інспектором Ладижинського відділення поліції ГУНП України у Вінницькій області за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що працівник правоохоронного органу, шляхом перерахунку коштів з банківського терміналу «ПриватБанк» на його картковий банківський рахунок, отримав неправомірну вигоду за не складання відносно особи та її родичів протоколів про адміністративні правопорушення за ст. ст. 175-1 та 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Додатково: за вчинене кримінальне правопорушення передбачене покарання у виді штрафу від однієї тисячі до тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк від трьох до шести місяців, або позбавленням волі на строк від двох до чотирьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.Переглядів: 1420
Поширень: 0