В липні 2016 року Департамент Держархбудінспекції у Вінницькій області здійснив 158 перевірок об’єктів будівництва та оштрафував порушників містобудівного законодавства на 172,6 тис. грн.

Серед них за невиконання припису про зупинення самочинного будівництва на 40,6 тис. грн. оштрафоване ТОВ «Технобізнес». Воно здійснювало самочинні будівельні роботи зі зведення багатоквартирного житлового будинку на території Агрономічної сільської ради Вінницького району по вул. Мічуріна.

Також на 40,6 тис. грн. за невиконання припису Держархбудінспекцією оштрафований ЖБК «Буднінвест», яке вело будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями комерційного призначення у м. Вінниці по вул. Пирогова,76.

Також в липні 2016 року на Вінниччині зареєстровано 582 дозвільних документів у сфері будівництва. З них 256 повідомлень та 163 декларації про початок виконання будівельних робіт. Також за вказаний період зареєстровано 163 декларації про готовність об’єктів до експлуатаціїПереглядів: 2183
Поширень: 0