Т.в.о. начальника ГУНП у Вінницькій області Юрій Педос своїм наказом звільнив чотирьох працівників Гайсинського відділу поліції, які вчора вночі були учасниками інциденту у місцевому кафе, двох працівників з числа керівництва відділу поліції попереджено про неповну посадову відповідність.

Як повідомлялося раніше, група осіб вчинила хуліганські дії відносно двох жінок, які відпочивали в кафе та чоловіка, що намагався заступитися за дружину. В результаті двом потерпілим, жінці та чоловіку, були заподіяні тілесні ушкодження. Поліція встановила, що серед учасників інциденту були четверо діючих працівників поліції та один, який не пройшов атестацію.

Зібрані матеріали дослідчої перевірки були направлені в прокуратуру області.

За вказаним фактом прокуратурою Вінницької області внесено відомості до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 296 КК України (хуліганство, вчинене групою осіб).

Таке правопорушення карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на строк до чотирьох років.

За порушення вимог Дисциплінарного статуту ОВС, Закону України «Про поліцію», негідну поведінку, яка дискредитує вінницьку поліцію, своїм наказом т.в.о. начальника ГУНП Юрій Педос звільнив вказаних працівників зі служби в поліції. Крім того, за неналежний контроль за діями підлеглих притягнуто до дисциплінарної відповідальності двох працівників поліції з числа керівного складу Гайсинського відділу поліції – їх попереджено про неповну посадову відповідність.Переглядів: 2036
Поширень: 0