8 листопада працівники роти дорожньо-патрульної служби поліції Головного управління поліції у м. Калинівці за порушення правил дорожнього руху зупинили автомобіль «Mitsubishi Lancer», за кермом якого знаходився працівник Калинівського відділу поліції з ознаками сп’яніння. Водій відмовився надати документи.

Для встановлення наявності алкоголю у крові поліцейський був доставлений у вінницький наркодиспансер. За висновком судово-медичного експерта, вміст алкоголю у його крові становив 0,5 проміле.

Керівник Головного управління Нацполіції Вінниччини Юрій Педос призначив проведення службового розслідування. Поліцейського відсторонено від виконання службових обов’язків.

Правопорушника притягнуть до адміністративної відповідальності за ст.126 (керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред'явила їх для перевірки) та ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (керування транспортним засобом особою, яка перебуває в стані алкогольного сп'яніння).Переглядів: 2012
Поширень: 0