9 листопада працівники Літинського відділення поліції знайшли 78-річну пенсіонерку, яка заблукала в лісі, збираючи гриби. Жінка зателефонувала синові та повідомила, що не може знайти вихід з лісу.

Близько сьомої години вечора до Літинського відділення поліції надійшло повідомлення від місцевого жителя, про те, що його літня матір вранці пішла в ліс по гриби та заблукала. Спочатку син намагався самостійно знайти стареньку, а коли почало темніти, звернувся за допомогою до поліції.

На пошуки пенсіонерки було залучено весь особовий склад Літинської поліції, місцеві жителі та лісники. Майже п’ять годин люди прочісували ліс в пошуках жінки.

Зниклу знайшли близько 23.00 години вечора. Поліцейські посадили літню жінку в службовий автомобіль, обігріли та відвезли додому. Життю та здоров’ю бабусі нічого не загрожує.

У випадку, коли ви втратили зв'язок з рідними чи близькими, не гайте часу, відразу звертайтеся за допомогою в поліцію за номером 102. Кожна година зволікань може вартувати людині життя.Переглядів: 2524
Поширень: 0