На Вінничині виборчі комісії визначили межі округів до виборів, що відбудуться в об’єднаних громадах 11 грудня. Розподіл традиційно відбувався з урахуванням орієнтовної середньої кількості виборців.

У Вінницькій області 7 виборчих комісій в об’єднаних територіальних громадах, вибори в яких призначені на 11 грудня, утворили одномандатні територіальні виборчі округи.

Відповідно до ч.2 статті 17 Закону України «Про місцеві вибори»: «Для проведення виборів депутатів сільської, селищної ради відповідна сільська, селищна територіальна виборча комісія не пізніш як за 38 днів до дня чергових або перших місцевих виборів утворює одномандатні виборчі округи з приблизно рівною кількістю виборців у кожному в кількості, що дорівнює загальному складу відповідної місцевої ради, визначеному відповідно до частини третьої статті 16 цього Закону та частини першої цієї статті».

Так, на Вінниччині загалом у громадах у творено 134 виборчі округи. Джулинська сільська територіальна виборча комісія (Бершадський район) утворила 22 округи, Сокиринецька сільська територіальна  виборча комісія (Вінницький район) – 14 округів, Дашівська селищна територіальна  виборча комісія (Іллінецький район) – 26 округів, Ковалівська сільська територіальна  виборча комісія (Немирівський район) – 22 округи, Мельниківська сільська територіальна виборча комісія (Немирівський район) – 14 округів, Райгородська сільська територіальна виборча комісія (Немирівський район) – 14 округів, Шпиківська селищна територіальна виборча комісія (Тульчинський район) – 22 округи.

Варто зазначити, що орієнтовна середня кількість виборців в одномандатних виборчих округах на території села, селища визначається відповідною територіальною виборчою комісією на підставі відомостей Державного реєстру виборців про кількість виборців, які проживають на території відповідного села, селища, що подаються органом ведення Державного реєстру виборців до відповідної територіальної виборчої комісії не пізніш як за 40 днів до дня виборів.Переглядів: 2912
Поширень: 0