Вироком Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України одного із членів військово-лікарської комісії з питань військово-лікарських експертиз об'єднаного районного військового комісаріату Вінницької області, за фактом одержання неправомірної вигоди у місцевого жителя в сумі 5000 гривень, за підписання картки обстеження та медичного огляду військовозобов'язаного із встановленням діагнозу, згідно якого останній буде визнаний непридатним до проходження військової служби у мирний час.

Вироком суду члена комісії засуджено за ч. 1 ст. 368 КК України до покарання у виді штрафу розміром 1 400 неоподаткованих мінімумів доходів громадян - 23 800 гривень з позбавленням права обіймати посади у військово-лікарських комісіях та входити до їх складу строком на 3 роки.

Процесуальне керівництво та підтримання державного обвинувачення у даному кримінальному провадженні здійснювалось прокуратурою Вінницької області.Переглядів: 2292
Поширень: 0