Мертве немовля у сміттєвому відрі виявили працівники одного з магазинів Хмільника. Дитину народила 34-річна продавчиня. За попередніми висновками медиків, дівчинка на момент народження була живою. Зараз поліцейські встановлюють причини, які штовхнули породіллю на вбивство.

До поліції Хмільника надійшло повідомлення, що в туалеті одного з магазинів районного центру працівники виявили тіло немовляти.

Як розповів керівник хмільницької поліції Дмитро Руденко, під час огляду поліцейські побачили у металевому відрі для сміття тіло новонародженої дитини, загорнуте у поліетиленовий пакет. Як з’ясувалось, немовля народила 34-річна працівниця цього ж магазину, яка ретельно приховувала свою вагітність та списувала огрядність на проблеми зі здоров’ям. В той день вона прийшла на роботу, зачинилась в туалеті магазину та довго не виходила. Зрозумівши, що їй погано, колеги викликали швидку та з’ясували, що вона щойно народила немовля. Жінка заміжня та вже має двох дітей.

Жахливе вбивсто на Вінниччині: жінка задушила щойно народжену дитину та викинула тіло у сміттєве відро

Попереднім експертним дослідженням встановлено, що дитина народилась живою та загинула від асфіксії (удушення).

За фактом умисного вбивства матір'ю новонародженої дитини відкрито кримінальне провадження відповідно до ч.1 ст.117 КК України. Ця стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п'яти років.

Породіллю госпіталізували до пологового відділення Хмільницької лікарні. В ході слідства жінці буде призначена судово-психіатрична експертиза.Переглядів: 3481
Поширень: 0