У Вінницькій області 3733 військовослужбовці і члени сімей загиблих воїнів отримали у власність земельні ділянки загальною площею 4072 гектара. Загалом учасникам АТО надано 9698 дозволів на розробку проектів землеустрою. Площа, яку землевпорядники передадуть, складає 11496,14 гектара.

Більшість учасників АТО (6869 осіб) взяла землю загальною площею 11189,65 га для ведення особистого селянського господарства. Землі для ведення садівництва площею 190,32 га отримали 1881 учасник АТО.

Слід зазначити, що головним управлінням Держгеокадастру у Вінницькій області зарезервовано додатково ще 2842 га для даної категорії населення. Найбільше ділянок знаходиться на територіях Ямпільського, Чернівецького та Гайсинського районів.

Довідково

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.Переглядів: 2126
Поширень: 0