Немирівською місцевою прокуратурою у ході виконання повноважень спеціально уповноваженого суб’єкта у сфері протидії корупції проведено моніторинг декларацій осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, які розміщені на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

У результаті проведеного моніторингу декларацій шляхом їх співставлення з відповідними базами даних про наявність на праві власності майна, яке належить декларантам або членам їх сім’ї, виявлено факти умисного подання суб’єктами декларування завідомо неправдивих відомостей у декларації та укриття від декларування квартири та приватного будинку двома головами районних рад.

За даними фактами місцевою прокуратурою у Єдиному реєстрі досудових розслідувань стосовно голів районних рад зареєстровано два кримінальних провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 366-1 КК України. Кримінальні провадження для проведення досудового розслідування спрямовані до відповідних слідчих підрозділів територіальних органів Національної поліції.Переглядів: 1584
Поширень: 0