Як повідомив заступник голови – директор Департаменту освіти і науки ОДА Ігор Івасюк, стартує ЗНО вже завтра тестуванням з української мови та літератури, і участь в ньому візьмуть майже 7 тисяч абітурієнтів. Супроводжуватимуть цей процес понад 2 тисячі осіб: педагогічні працівники, медики, представники Національної поліції. Всього ж на території області працюватимуть 42 пункти тестування.

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій наголосив на необхідності безумовної готовності регіону до проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Відтак доручив за його підсумками здійснити глибокий аналіз результатів ЗНО у розрізі районів. «Ситуація, коли минулого року в одному з районів області 25 претендентів на золоту медаль за результатами тестування жодну з них не підтвердили, спонукає до роздумів. Тому за таких випадків необхідно робити висновки, в тому числі й в системі управління галуззю», - наголосив керівник ОДА.

Майже сім тисяч абітурієнтів на Вінниччині у вівторок складатимуть тести ЗНО з української мови та літературиПереглядів: 1674
Поширень: 0