Спробу незаконного переміщення «брендових» товарів через кордон України попередили працівниками Вінницької митниці ДФС спільно з фахівцями Могилів-Подільського прикордонного загону.

У пункті пропуску «Могилів-Подільський – Волчинець» митного поста «Дністер» під час проведення митних формальностей у потязі № 47 сполученням «Москва ‑ Кишинів», який слідував з Російської Федерації до Республіки Молдова, було виявлено 6 мобільних телефонів марки «Apple IPhone 6».

Ці товари, було приховано в міжстельовому просторі на шахті повітропроводу вагону-ресторану. Встановлено, що виявлені предмети правопорушення належали громадянину Республіки Молдова, який знаходився у в зазначеному вагоні у якості сторожа-провідника.

Наразі мобільні телефони вилучено та складено протокол про порушення митних правил за ознаками правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України «Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю». Переглядів: 1977
Поширень: 0