У серпні Департаментом Держархбудінспекції у Вінницькій області зареєстровано 212 документів дозвільного характеру. З них – 132 повідомлення про початок виконання будівельних робіт, 3 дозволи на виконання будівельних робіт та 77 декларацій про готовність об’єктів до експлуатації.

Зокрема, у поточному місяці в регіоні розпочато модернізацію низки загальноосвітніх навчальних закладів. Так, в рамках проекту «EnergyGo» у місті Жмеринка здійснюють утеплення фасадів та замінюють вікна корпусу школи І-ІІІ ступенів по пров. Лютневий, 3.

У селах Великі Крушлинці та Мізяківські Хутори Вінницького району реконструюють приміщення навчально-виховних комплексів по вул. Українська, 13 та Центральна, 22 відповідно. А у школі села Миронівка Ямпільського району оновлюють котельню із встановленням нових котлів на твердому паливі.
Крім того, у місті Гайсин розпочато будівництво 3,6 км водогону, а в селі Колюхів Тиврівського району – більше кілометра нової мережі вуличного освітлення із встановленням сучасних світильників.Переглядів: 2154
Поширень: 0