Працівники гайсинської поліції за підозрою у вчиненні ряду крадіжок запчастин та акумуляторів з машин затримали двох жителів Черкаської області. Затримані раніше притягувались до кримінальної відповідальності за крадіжки та угон автотранспорту. У салоні «ВАЗу», на якому пересувались зловмисники, поліцейські вилучили чотири акумулятори, викрадені вночі з вантажівок.

Автомобіль «ВАЗ 2104» синього кольору, який кілька місяців знаходився у орієнтуванні поліцейських, група реагування патрульної поліції зупинила близько п’ятої ранку в м. Гайсин. Машина рухалась з вимкненими фарами, а побачивши поліцейський службовий автомобіль, різко змінила

Зупинивши автомобіль, поліцейські з’ясували, що керував ним черкащанин, без відповідних документів. У салоні автомобіля, крім водія, знаходився пасажир, а на задньому сидінні лежали акумулятори до вантажівок, походження яких чоловіки пояснити не змогли. У відділі поліції з’ясувалося, що ці акумуляторні батарейні вночі були викрадені.

  Працівники гайсинської поліції за підозрою у вчиненні ряду крадіжок запчастин та акумуляторів з машин затримали двох жителів Черкаської області. Затримані раніше притягувались до кримінальної відповідальності за крадіжки та угон автотранспорту. У салоні «ВАЗу», на якому пересувались зловмисники, поліцейські вилучили чотири акумулятори, викрадені вночі з вантажівок. Автомобіль «ВАЗ 2104» синього кольору, який кілька місяців знаходився у орієнтуванні поліцейських, група реагування патрульної поліції зупинила близько п’ятої ранку в м. Гайсин. Машина рухалась з вимкненими фарами, а побачивши поліцейський службовий автомобіль, різко змінила Зупинивши автомобіль, поліцейські з’ясували, що керував ним черкащанин, без відповідних документів. У салоні автомобіля, крім водія, знаходився пасажир, а на задньому сидінні лежали акумулятори до вантажівок, походження яких чоловіки пояснити не змогли. У відділі поліції з’ясувалося, що ці акумуляторні батарейні вночі були викрадені. Як розповів начальник Гайсинського відділу поліції Ігор Соломон, правопорушниками виявилися 28 та 29-річні жителі Черкаської області. Один з них має погашену судимість за крадіжки, а інший – за крадіжки та угон автотранспорту. Під час перевірки з’ясувалося, що затримані причетні до близько двох десятків аналогічних злочинів у Гайсинському та Теплицькому районах. Затриманим оголошено про підозру у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 185 КК України (крадіжка). За такі злочини передбачено покарання до п’яти років позбавлення волі. Наразі поліція перевіряє причетність затриманих до вчинення аналогічних злочинів на територіях сусідніх областей.

Як розповів начальник Гайсинського відділу поліції Ігор Соломон, правопорушниками виявилися 28 та 29-річні жителі Черкаської області. Один з них має погашену судимість за крадіжки, а інший – за крадіжки та угон автотранспорту. Під час перевірки з’ясувалося, що затримані причетні до близько двох десятків аналогічних злочинів у Гайсинському та Теплицькому районах.

Затриманим оголошено про підозру у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 185 КК України (крадіжка). За такі злочини передбачено покарання до п’яти років позбавлення волі.
Наразі поліція перевіряє причетність затриманих до вчинення аналогічних злочинів на територіях сусідніх областей.Переглядів: 2576
Поширень: 0