Прокуратурою Вінницької області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч.5 ст. 191 КК України. Установлено, що одне із підприємств Вінниччини, ще у 2013 році, несанкціоновано втрутилось у систему газопостачання ПАТ "Вінницягаз", шляхом незаконної врізки до газопроводу, чим газопостачальній організації заподіяно збитків в особливо великих розмірах.

Наразі досудове розслідування триває. Проводяться всі необхідні слідчі дії спрямовані на встановлення обставин злочину та осіб причетних до його скоєння та суми заподіяних збитків.

Довідково: ч. 5 ст. 191 КК України - привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем якщо вони вчинені в особливо великих розмірах або організованою групою, - караються позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.Переглядів: 2064
Поширень: 0