З 12 по 16 квітня 2010 року у Хмільнику планується реалізація спільного проекту міста Хмільника Вінницької області та міста і гміни Буско – Здруй Свєнтокшиського воєводства Республіки Польща «Фінанси органів територіального самоврядування в Польщі на прикладі Гміни Буско – Здруй – ІІ етап».

Проект співфінансується в рамках програми Польської закордонної допомоги Міністерства закордонних справ Республіки Польща в 2010 р.

Проект має на меті вивчення хмільничанами польського досвіду побудови системи місцевих бюджетів із подальшою підготовкою пропозицій Асоціації міст України, Всеукраїнській раді міських голів з питань впровадження адміністративно-територіальної реформи в Україні, Клубу мерів України та Асоціації малих міст України щодо внесення змін до чинного бюджетного законодавства України.

В якості тренерів до міста - курорту завітають урядовці гміни Буско – Здруй на чолі з Бургомістром Пьотром Вонсовічем.

В навчанні, які проходитимуть в конференц – залі міської ради, приймуть участь депутати міської ради, представники виконавчих органів міської ради та усіх фінансових структур, причетних до планування, виконання та контролю за виконанням бюджетів міста та району.

Ці навчання стануть наступним етапом ознайомлення із організацією муніципальних фінансів Республіки Польща. І етап проекту успішно реалізовано в серпні минулого року, в рамках якого відбулася навчальна поїздка 7 хмільничан до партнерського міста Буско - Здруй. Підсумкові матеріали проекту (електронна версія) розміщені на веб – сайті http://www.polskapomoc.busko.pl


Переглядів: 3085
Поширень: 0