Музей-заповідник «Буша» презентував інтерактивний квест  для дітей віком від 9 до 13 років. Тепер не лише можна буде відвідати екскурсію, але й цікаво та змістовно провести час. Презентація була приурочена до Дня захисника України та свята Покрови.

Виконуюча обов’язки директор музею-заповіднику Ірина Захарчук каже, що дітям шкільного віку складно сприймати годинну розповідь про історичні події, тому і виникла ідея зробити екскурсію інтерактивною.

Музей-заповідник "Буша" впровадив історичні квести для школярів

«Це завдання на логіку, уважність, кмітливість і швидкість. Аби отримати завдання в квесті, діти мають уважно вислухати екскурсовода, а потім відповісти на тематичні запитання. Наприклад: «Щедрик, щедрик, щедрівонька, прилетіла ластівонька…» - зважаючи на текст пісні, коли наші пращури святкували Новий рік?», - розповідає Ірина Захарчук.

Музей-заповідник "Буша" впровадив історичні квести для школярів

Першими учасниками квесту стали три команди юних козаків та козачок - учні 4-го класу Вінницької фізико-математичної  гімназії №17. Класний керівник школярів Віктор Чайка зауважує, що учні із задоволенням сприйняли таку форму вивчення рідного краю.

«Завдання були цікавими і не завжди легкими, але діти їх розв’язували. У такий спосіб справді цікаво і незвично пізнавати історію рідного краю. Такі інтерактивні екскурсії також сприяють гуртуванню дітей і виявленню лідерських якостей», - говорить Віктор Чайка.

Музей-заповідник "Буша" впровадив історичні квести для школярів

Музей-заповідник "Буша" впровадив історичні квести для школярів

Квестові завдання для школярів пов’язані з історією України, козацтва та рідного краю – Поділля. Екскурсоводи музею переконані, що така форма відвідування музею  є більш ефективною, сприятиме патріотичному вихованню. Виконуюча обов’язки директор музею-заповіднику Ірина Захарчук запрошує на інтерактивні екскурсії школярів Вінниччини та всієї України.Переглядів: 2466
Поширень: 0