Відремонтовані вікна, покрівля та стіни, нове сучасне обладнання та відремонтована дорога – відтепер жителі селища Вендичани, що у Могилів – Подільському районі, отримуватимуть якісну медичну допомогу. Вона стала якіснішою, доступнішою та ближчою.

В понеділок, 29 січня, нова амбулаторія сімейної медицини відкрила двері для пацієнтів і запрацювала на повну потужність. Раніше, замість відремонтованої амбулаторії, будівля слугувала дитячим садочком, але багато років тому його було закрито, а приміщення пустувало і занепадало.

Відновлення і відкриття закладу стало можливим завдяки спільній роботі обласної державної адміністрації, райдержадміністрації, районної ради та Департаменту охорони здоров’я ОДА.

На Вінниччині для жителів села Вендичани відкрили нову сучасну амбулаторію

На урочистому відкритті побував очільник облдержадміністрації Валерій Коровій.

«Завдяки злагодженим діям сьогодні в амбулаторії є все необхідне, аби жителям Вендичан надавались якісні медичні послуги. Молоді, але уже досвідчені спеціалісти, які відтепер працюють в амбулаторії, матимуть змогу надавати кваліфіковану допомогу і, водночас, отримувати цінний досвід. Важливо, щоб заклад поповнювався новими кадрами, які б віддано працювали на користь пацієнтів. А керівництво області робитиме все задля того, щоб постійно покращувати умови праці та заохочувати до роботи в сільській місцевості», - зазначив під час відкриття Валерій Коровій.

На Вінниччині для жителів села Вендичани відкрили нову сучасну амбулаторію

Відтепер, нова амбулаторія це той лікувальний заклад, у якому є два електрокардіографи, офтальмоскопи, лабораторія та кабінет щеплень. Він надаватиме допомогу усім жителям Вендичан, яких нараховується близько шести тисяч.

На Вінниччині для жителів села Вендичани відкрили нову сучасну амбулаторію

В амбулаторії, яка розрахована на 15 ліжок працює три лікаря. В окремих палатах є телевізори. Незабаром заклад приєднається до електронної мережі охорони здоров’я і поповниться новим автомобілем.

На Вінниччині для жителів села Вендичани відкрили нову сучасну амбулаторіюПереглядів: 3025
Поширень: 0