Дикий лісовий кіт зустрічається і на території Вінницької області. За інформацією Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства, в січні-лютому цього року лісівники держлісгоспів провели облік диких тварин. Як свідчать результати обліку, 21 такий "вусолапохвіст" проживає в лісових угіддях Чечельницького держлісгоспу.

"Лісовий кіт - справжній хижак. Кидатися до такого чуда з бажанням погладити, взяти на руки чи зробити разом селфі категорично не радимо. Тим паче, він і не підпустить - кіт лісовий, зазвичай, ховається у своїх лісових володіннях і уникає людей", - повідомляють  у Вінницькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

В лісах Вінницької області живуть дикі коти

Вага такого красеня може сягати 10-15 кг, довжина тіла - 90 см, а хвоста - 35 см! Ласує "киця" дрібними гризунами, птахами, комахами і навіть ... зміями! За добу може з'їдати 10 і більше гризунів - це вам не домашній улюбленець, який задовольниться двома-трьома. Із милого - цей хижак, за бажання, може муркотітиПереглядів: 4778
Поширень: 0