З 1 по 30 квітня на території країни проводяться профілактичні заходи щодо вилучення з обігу незареєстрованої зброї та боєприпасів. Лише протягом трьох днів до Вінницького відділу поліції громадяни принесли 6 мисливських рушниць, гранату «Ф1», револьвер та близько 4 десятків патронів різного калібру.

Про можливість добровільно здати до поліції незареєстровану зброю, уникнувши таким чином адміністративної та кримінальної відповідальності, розповів сьогодні під час брифінгу начальник сектору контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи вінницької міської поліції Руслан Шевчук.

Під час місячника усі громадяни можуть звернутись у відділи чи відділення поліції, або безпосередньо до працівників поліції, та здати без настання будь-яких юридичних наслідків зброю, спецзасоби, боєприпаси чи вибухові речовини, що зберігались у них неналежним чином, без відповідного дозволу або реєстрації.

На Вінниччині триває місячник добровільної здачі незареєстрованої зброї

«Умовами проведення профілактичних заходів передбачено, що громадяни, які добровільно здадуть мисливську зброю, в подальшому, після оформлення відповідних документів, зможуть зареєструвати цю зброю на себе і використовувати її на законних підставах», - додав Руслан Шевчук.

Про умови проведення місячника, питання реєстрації та перереєстрації зброї вінничани можуть отримати у робочий час за телефоном (0432) 59-49-60.Переглядів: 1109
Поширень: 0