Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області під час ревізії на комунальному підприємстві «Бар-Благоустрій» Барської міської ради виявили втрат фінансових та матеріальних ресурсів на 433 тис. грн. Ревізія охопила період із 01 січня 2014 року по 30 листопада 2017 року.

Зокрема, частину послуг із благоустрою міста, замовником яких була Барська міська рада, посадові особи підприємства не внесли до актів виконаних робіт, тоді як було здійснено витрати на їх надання. Через це підприємство недоотримало доходів майже на 280 тис. грн.

Одночасно через завищення підрядними організаціями (приватне акціонерне товариство «Барський машинобудівний завод», Барське комунальне виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства «Бар водоканал», ПП Щепковський, ФОП Булаєвська, ТОВ «Укртранс-Експрес» та «Промавтоматика Вінниця») вартості виконаних робіт підприємство зайво витратило майже 150 тис. грн.

Завдяки вжитим під час ревізії заходам забезпечено відшкодування виявлених втрат майже на 60 тис. грн.

Для повного відшкодування завданих збитків керівнику підприємства направлено вимогу щодо усунення виявлених порушень.

За допущені порушення фінансової дисципліни до адміністративної відповідальності притягнуто шістьох посадових осіб.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості щодо виявлених двох фінансових операцій, які підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму понад 9,3 млн грн.

Про результати ревізії поінформовано Жмеринську місцеву прокуратуру та Барську міську раду.

Матеріали контрольного заходу направлено на розгляд до Вінницького відділу поліції ГУНП у Вінницькій області.Переглядів: 1679
Поширень: 0