Вироком Козятинського міськрайонного суду Вінницької області визнано винною у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України, голову однієї із районних лікувально-консультативних комісій з питань проведення експертизи тимчасової непрацездатності за фактом одержання нею неправомірної вигоди від мешканки Вінницької області у сумі 8 тис грн.

Саме за таку "корупційну винагороду" голова комісії мала підготувати медичну документацію щодо підтвердження діагнозу для продовження строку дії групи інвалідності та затвердження їх і направлення на медико-соціальну експертну комісію.

А відтак, вироком суду, голову комісії засуджено за ч. 1 ст. 368 КК України до покарання у виді штрафу, розміром однієї тисячі неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 17 тис грн з позбавленням права обіймати посади в лікувально-консультативних комісіях з питань проведення експертизи тимчасової непрацездатності та займатися діяльністю, пов`язаною з проведенням експертиз тимчасової непрацездатності у лікувально-консультативних комісіях, строком на 1 рік.

Процесуальне керівництво та підтримання обвинувачення у даному кримінальному провадженні здійснювалось прокуратурою Вінницької області.Переглядів: 1810
Поширень: 0