Відповідно до плану підготовки у період з 11 по 15 червня 2018 року у місті Жмеринка пройдуть навчальні збори із військовозобов’язаними одного із підрозділів територіальної оборони. Участь у них приймуть близько 100 чоловік.

Під час проведення навчальних зборів учасники набудуть та відпрацюють навички з вогневої, тактичної, інженерної, медичної підготовки. Заняття з учасниками зборів проведуть військові, які приймали участь у бойових діях на Сході України.

У період навчань військовозобов’язані будуть забезпечені житлом, військовою формою та харчуванням. На весь період проведення навчальних зборів буде здійснюватися медичне забезпечення на базі стаціонарного медпункту табору.

Головним завданням таких навчань є відновлення військових навичок військовозобов’язаних, які вони отримали під час служби у Збройних Силах. Тим, хто не служив  навчання допоможуть отримати якісну кваліфікаційну підготовку.

Після закінчення зборів особи, які пройшли підготовку і виявили бажання захищати свою країну зможуть підписати контракт із Збройними Силами України.Переглядів: 1259
Поширень: 0