Відкриття ТК Барбара

Сертифікат на суму 250 тис. грн. керівництву ДЮСШ «Колос» вручив голова облдержадміністрації Микола Джига. Саме стільки бракувало на добудову майданчика. На виділені кошти планується встановити трибуни та освітлення.

У місті Бар буде свій спортивний майданчик зі штучним покриттям Універсальний спортивний майданчик із штучним покриттям для ігрових видів спорту будується на районному стадіоні «Колос». Спеціальне покриття газону дозволить проводити ігри з футболу, баскетболу, міні-футболу, великого тенісу, гандболу, волейболу за будь-яких погодних умов. Окрім того, синтетична трава безпечніша для спортсменів: таке покриття знижує до мінімуму ризик травмування чи пошкодження гравця при падінні.

У рамках робочої поїздки до Барського району з ходом будівництва спортмайданчика ознайомився голова облдержадміністрації. Він наголосив: влада повинна підтримувати подібні проекти: «Здоров’я нації пов’язано із здоровим способом життя, заняттями спортом. І влада має докладати максимум зусиль для створення спортивної інфраструктури, аби підтримати прагнення молоді розвиватися».

У місті Бар буде свій спортивний майданчик зі штучним покриттям Раніше на проектно-кошторисну документацію та будівництво основи під синтетичне покриття з міського бюджету було виділено 400 тис. грн. Ще 50 тис. грн. надали з обласного бюджету на огорожу спортивного майданчика. Фінансову підтримку також обіцяють польські міста-побратими – у сумі 350 тисяч гривень.

В ігрових видах спорту барчани демонструють найкращі результаті в обласних змаганнях. Серед профілюючих видів спорту – баскетбол. У 2010 році Барський район зайняв 2 місце з ігрових видів спорту у V літніх молодіжних іграх.

У двох барських дитячо-юнацьких школах займається 650 дітей.


Переглядів: 5463
Поширень: 0

Меблі для дому - ПетроЦентр