Про це повідомив в ході прес-конференції, присвяченої будівництву птахофабрики і кобмікормового комплексу, заступник голови правління з розвитку "Миронівського хлібопродукту" (компанії, яка здійснює будівництво) Артур Футима, передає кореспондент РБК-Україна.

"На цей проект інвестиції склали 1,5 млрд дол. На початку було виділено 750 млн дол., цього року ми витратили 400 млн дол. Ці гроші ми заробляємо самі. Торік ми продали 300 тис. т м\'яса, і отримані кошти пішли на будівництво", - сказав Футима.

Також він зазначив, що об\'єкт "птахофабрика" складається з інкубатора загальною потужністю закладки 1,5 млн яєць на день, а також цеху переробки м\'яса птиці потужністю 1,5 млн голів на добу. Крім того, він зауважив що в 2013 р. планується отримати прибуток після того, як окупиться проект. "Ми плануємо в травні-червні наступного року запустити птахофабрику. Впродовж кількох місяців після запуску ми готуватимемо фахівців. Птахофабрика працюватиме на повну потужність в кінці 2012 р.", - додав Футима.
 


Переглядів: 7950
Поширень: 0