Вінницька команда з хокею з шайбою "Гайдамаки" заявилась у новостворену Професійну хокейну лігу України (ПХЛ). Там гратимуть 10 найсильніших команд країни, у тому числі київські "Сокіл", "Беркут", "Компаньйон", ХК "Донбас" тощо. Аби створити потужний хокейний клуб у місті над Бугом, очолити "Гайдамаки" запросили екс– тренера збірної України, екс– гравця "Сокола" Анатолія Степаніщева. Він залучив гравців з України, Росії і Білорусі. Вінничан у складі поки що немає – не підходять за класом гри.

Перед початком сезону "Гайдамаки" провели товариський матч у "Льодовому клубі", що у Центральному парку культури і відпочинку. Вони розбились на 2 склади – за національною ознакою. З рахунком 8:6 україно– білоруський склад переміг росіян.

Серед гравців нашого клубу є й відомі в країні хокеїсти. Наприклад, 21– річний нападник Михайло Долінін, чемпіон України 2009/2010 років у складі "Сокола", чемпіон України 2010/2011 років у складі ХК "Донбас".

– Після зміни тренера у "Донбасі" я залишив цю команду, – каже Михайло Долінін.Мені прийшлося не по душі, що новий наставник донецького клубу вирішив зробити ставку на російських майстрів. Становлення хокею у Вінниці нагадує мені аналогічні події у Донецьку. Думаю, що "Гайдамаки" зможуть на рівних боротися з найкращими командами України і скласти їм гідну конкуренцію. Перед нашою командою стоїть завдання – виграти у ПХЛ, хоча б 70% домашніх поєдинків і якомога ліпше зіграти у гостях.

Планується, що саме "Льодовий клуб" стане домашньою ареною "Гайдамаків". Хоча поки що там, відповідно до вимог ПХЛ, бракує чимало. У першу чергу – табло і склопластикового захисту бортів.
Перший матч у ПХЛ наша команда проведе у Києві 16 вересня – проти місцевого "Компаньйона".


Переглядів: 5595
Поширень: 0