Протягом місяця юні футболісти – учні загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ст. змагалися за першість області та право представляти Вінниччину на завершальному етапі Національного Кубку шкільного футболу ЄВРО-2012.

У футбольних поєдинках взяли участь 426 команд області, а це майже 7 тисяч школярів. Водночас, у загальноосвітніх школах І-ІІ ст., які, відповідно до Положення про Кубок, не мали змоги взяти участь у змаганнях, були проведені вікторини, конкурси, естафети з елементами футболу.

За результатами футбольних зустрічей, учасниками фінального поєдинку ІІ етапу Національного Кубку шкільного футболу стали юні спортсмени СЗОШ № 15 м. Вінниці та Тульчинської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат – ліцею. 18 квітня команди-фіналісти зустрілися на футбольному полі у боротьбі за звання переможця.

За змаганням лідерів області спостерігали заступник начальника управління освіти і науки обласної державної адміністрації Валерій Бачинський, начальник обласного управління Комітету фізичного виховання і спорту МОНмолодьспорту України Геннадій Бочаров, начальник департаменту освіти Вінницької міської ради Володимир Буняк, начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Олександр Фєнєв, виконавчий директор Вінницької спортивної громадської організації «Обласна Федерація Футболу» Михайло Прозоровський.

Ні основний, ні додатковий час не визначили команди-чемпіона, і лише за результатами післяматчевих пенальті переможцем обласного етапу Національного Кубку шкільного футболу стала команда Тульчинської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат – ліцею, яка й захищатиме честь Вінниччини на всеукраїнських змаганнях.Переглядів: 3566
Поширень: 0