Грають 58 тенісістів у парному розряді на двох кортах одночасно. Серед учасників турніру неодноразові чемпіони і призери першості Вінниці, Збройних Сил України та міжнародних турнірів. Змагання підтримані головою міськспорткомітету Сергієм Краєвським.

тенісний турнір у Вінниці

Гра йде напруженно. Тепла сонячна погода у день відкриття турніру сприяє проведенню змагань. Гравці маневрують на майданчику, б’ють м’яча тільки для перемоги. У невеличкій перерві звертаємось до головного судді турніру і організатора змагань Олександра Солтана, який, підкреслимо, сам теж приймає участь у змаганнях, як гравець.

тенісний турнір у Вінниці

- Олександре Юр’євичу, в чому відмінність цьогорічного турніру від змагань попередніх двох років?

- У цьому році, взагалі, значно більше учасників змагань, у тому числі з районів Вінниччини, (12), зокрема з Бершаді, Ладижина, Тростянця. До слова, кількість прихільників цього олімпійського виду спорта на Вінниччині постійно зростає.

- Можете назвати вікову категорію учасників?

- Від 18 до 63 років.

- Яка, взагалі, система гри у турнірі?

- Через те, що учасників цьогоріч значно більше, прийшлося змінити колову систему розіграшу на олімпійську, тобто, програв – «вилетів». Від цього, вочевидь, рівень боротьби підвищився.

тенісний турнір у Вінниці

Зазначимо, у змаганнях, приймає участь, як гравець, і начальник міськспорткомітету Ладижина Сергій Стоян. Звертаємось з запитаннями і до нього.

- Сергію Михайловичу, ваша участь у цих змаганнях свідчить про те, що в Ладижині полюбляють великий теніс, чи не так?

- Саме так. Додам, у Ладижині буде збудовано тенісни корти з трибунами для вболівальників.

- Отакої! На скільки місць трибуни?

- Орієнтовно на 200 – 300. Вже виконана інженерно - проектна документація. У цьму році почнуться будівельні роботи. Гроші з бюджету виділені на це.

тенісний турнір у Вінниці

За інформацією Олександра Солтана, у поточному році планується провести у Вінниці ще низку змагань з цього виду спорта, а саме:

  • Першість Вінниччини з тенісу, 11- 18 травня;
  • Турнір, присвячений Дню захисту дітей, 1 червня;
  • Турнір «BOMOND OPEN», 14 – 16 червня;
  • Чемпіонат Вінниці, 12 - 28 липня;
  • Міжнародний тенісний турнір на Кубок Командувача Повітряних Сил України, 22 – 27 серпня.Переглядів: 5414
Поширень: 0