Про це повідомляє прес-служба УДСНС у Вінницькій області.

підйом по штурмовій драбині у вікно 4-го поверху навчальної вежі

Змагання складалися з двох етапів. Першим випробуванням для спортсменів став підйом по штурмовій драбині у вікно 4-го поверху навчальної вежі. Всім учасникам цього виду змагань відводилося дві спроби для того, щоб показати найкращий результат.

Після першого етапу на спортсменів чекало подолання 100-метрової смуги з перешкодами. Учасники долали 2-х метровий паркан, з двома рукавами пробігали по буму, далі з\'єднували рукава між собою та до розгалуження і після цього фінішували.

подолання 100-метрової смуги з перешкодами

Призові місця виборювали представники восьми кращих команд області – всього ­­­46 учасників, серед яких чимало майстрів пожежно-прикладного спорту, які вже не раз доводили свою майстерність та професіоналізм.

переможці

За підсумками змагань третє місце посіла команда ДПРЧ-1 м.Вінниці, друге – команда аварійно-рятувального загону спеціального призначення, а чемпіоном змагань стала команда ДПРЧ-2 м.Вінниці.

Переможці і призери отримали від керівництва Управління кубки, медалі, грамоти та цінні подарунки.