В змаганнях прийняли участь Вінницькі команди ДЮСШ «Олімп», ДЮСШ імені Блохіна – Бєланова, ДЮСШ «Темп», «Мрія» (ПДЮ), а також команда Дитячо – юнацького футбольний клуб «Новатор» та колектив ФК «Селище» Тиврівського району Вінниччини.

гра

Всі ці команди добре знають одна одну – це через те, що вони разом вже грали у подібному турнірі, зокрема, взимку цього року у турнірі в приміщенні Палацу. І тоді, і наразі переможцем стала потужна команда «Мрія», яку тренує Заслужений тренер України Микола Митрофанович Кривов’язюк. Зазначемо, у молодості він грав за Вінницьку команду майстрів «Локомотив». Йому є, чому навчити підлітків, в чому автор цих рядків мав змогу неодноразово переконатися, особливо в ударах по воротах та по тактиці дій під час гри.

Також відмітимо, знанний майстер футболу на цьому турнірі виконував ще обов’язки головного судді.

команда переможців

Грали матчі по 25 хвилин 2 тайми по коловій системі – «кожний з кожним». Тобто всі команди зіграли по 5 ігор. Команда «Мрія» і виграла всі 5 зустрічей.

Питання до Миколи Кривов’язюка.

Микола Кривов’язюк- Миколо Митрофановичу, враховуючи абсолютно переможний результат, чи вважаєте ви, що ваша команда значно сильніше інших?

- Ми, зрозуміло, активно готувалися до цього турніру і хотіли перемогти в ньому.

- Стовідсоткова вдача в усіх матчах безперечно, вражає, як, до речі, і результати вашої команди на інших турнірах. Суперники слабкі?

- Ні, це не так. У цьому турнірі ми перемагали не завжди з великим рахунком, був відрив і лише у два голи. Саме це свідчить, що перемоги не були легкими.

На 2 місці команда ДЮФК «Новатор» з Хмельницького, на 3 місці – ДЮСШ «Темп». Переможцям було вручено Кубок. І переможці, і призери нагороджені медалями, дипломами, вимпелами та подарунками.

Кращим гравцем турніру визнаний напівзахисник команди "Мрія" Ілля Збитківський.

Нагороди юним футболістам на урочистому шикуванні вручала директор Палацу дітей та юнацтва Світлана Мусійчук.Переглядів: 5050
Поширень: 0