Нагадаємо, саме у цієї команди наші виграли 1 травня вдома гру 1 кола з рахунком 4:0. Тоді була справжня переможна ейфорія.

На жаль, вчора, 12 червня, «Вінниця» від «ОДЕКа» зазнала поразки з рахунком 0:1. Це вже друга поспіль поразка.

Гол наші футболісти пропустили за 5 хвилин до закінчення першого тайму внаслідок помилки у захисті. І виправити положення у подальшому не вдалося. Загалом, за ігровий час двох останніх матчів, за 180 хвилин боротьби на полі, жодного голу не забито, що, вочевидь, є проблемою.

В двох інших матчах групи зустрічалися:

«Збруч» (Волочиськ Хмельницької області) – «Авангард» (Новоград-Волинський Житомирської області), рахунок, - 2:0 та «Рух» (Винники Львівської області) - «Буковина-2-ЛС» (Чернівці), - 3:1.

Таким чином, продовжує лідирувати «Рух» (і гра у запасі). До слова, в останньому матчі «Рух» спочатку програвав 0:1, але, як – то кажуть, команда «зібралася» і наприкінці тайму зрівняла рахунок, а у другій половині матчу забила ще 2 голи. Додамо, «Рух» і у чемпіонаті Львівщини напередодні гри з буковинцями у 7-й раз поспіль здобув перемогу.

Після матчів кожного туру турнірна таблиця суттєво змінюється. Отже, наразі, після VI туру вона має такий вигляд:

«Авангард» (Новоград-Волинський)             6 1 1 4 8:11 4

Наступну гру ФК «Вінниця» проводить 19 червня вдома проти «Авангарда». В цей же день відбудуться ще 2 матчі групового турніру: «Рух» – «Збруч» та «Буковина-2-ЛС» – ОДЕК.