На даний момент В\'ячеслав проходить тренувальні збори на Олімпійській базі в Конча-Заспі під керівництвом заслуженого тренера України Сергія Гордієнка.

тренувальний бій В\'ячеслава Узєлкова

"Все йде за планом. Зараз ми переходимо до 8- раундових спарингів . Один з сапаррінг-партнерів - Вадим Новопашин, який вже не один раз допомагав Славі готуватися до поєдинків. Слава викладається на повну і у мене немає претензій до його дисципліни. Він - сформований досвідчений боксер і «ламати» його немає сенсу. Моє завдання правильно організувати тренувальний процес, опрацювати тактичні моменти, посилити фізичне навантаження, щоб підійти до цього важливого для нього поєдинку в хорошій формі " , - зазначив Сергій Гордієнко.

Джейдон Кодрингтон

" Опонент у нас серйозний . Ми переглянули кілька його боїв , в тому числі і бій з Брайаном Верою , який боксував з моїм підопічним Максом Бурсаком. Вера - суперник сильний, проте Джейдон здобув перемогу над ним" , - зазначив Сергій Гордієнко.

Сергій Гордієнко

Трансляція поєдинку відбудеться в суботу, 9 листопада 2013 року, на телеканалі «Інтер» за підтримки ТМ « Хортиця» !Переглядів: 4416
Поширень: 0