У вінницькому манежі спорттовариства «Колос» 19-21 лютого відбулися престижні змагання чемпіонату України з важкої атлетики. Його учасниками стали 140 спортсменів. Як відзначили організатори, а також тренери і судді, Вінниця достойно прийняла турнір. Місто вже вчетверте за останні десять років проводить чемпіонат такого рівня.

140 важкоатлетів з\'їхались до Вінниці на змагання

Серед учасників були майстри спорту міжнародного класу і майстри спорту України, члени національної збірної. За перемогу, яка надавала право виступити на чемпіонаті Європи, боролися чоловіки у 8 вагових категоріях, ще у 7 категоріях переможців визначали жінки.

Вінницькі штангісти не змогли вибороти золото. У чоловічому заліку Дмитро Громовий показав третій результат, подолавши вагу 196 кілограмів. Срібна медаль - у Сергія Грачова.

У змаганнях серед жінок сподівання тренерів були покладені на Любов Кураченко. Спортсменці, яка представляє Тульчин, підкорилася вага у 215 кілограмів (100 кг у ривку і 115 у поштовху). «Ніколи не будеш задоволений своїм результатом, завжди хочеться кращого. Підготовка до чемпіонату була ускладненою, через брак коштів її доводилось проводити фактично за свій рахунок», - зізналась журналістам Любов Кураченко.

На жаль, результати, показані вінничанами, не дозволили їм отримати путівки до чемпіонату Європи.