Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з громадською організацією «Тур-клуб «Бідняжка» планують з нагоди Всесвітнього дня здоров’я провести в м.Вінниця ранкову зарядку для всіх охочих.

Місцем ранкової зарядки 7 квітня обрано набережну «Рошен», а 8 квітня прихильники здорового способу життя зберуться на Вишенському озері. Початок проведення обох заходів о 7-00 годині ранку. Організаційно-масові заходи в рамках відзначення в області Всесвітнього дня здоров’я відбудуться згідно розпорядження голови облдержадміністрації Анатолія Олійника від 28.03.2014 року № 93.

7 і 8 квітня відбудеться масова ранкова зарядка

Для довідки:
7 квітня міжнародне співтовариство відзначає Всесвітній день здоров’я. Це свято було засновано на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров’я. З’явившись в 1948 році, ця організація об’єднала у своїх рядах представників 191 держави світу. Вперше святкування Всесвітнього дня здоров’я відбулося в 1950 році. Уже тоді глобальною ідеєю заходу була пропаганда здорового способу життя.Переглядів: 6009
Поширень: 0