Хлопчики, юнаки та чоловіки намагатимуться віджатися якнайбільшу кількість разів, аби продемонструвати, що вони є «найсильнішими» у місті. Участь у змаганнях можуть взяти усі бажаючі, незалежно від віку. Переможці отримають грамоти, кубок та призи.

Завтра у Вінниці відбудеться Чемпіонат міста з віджимання серед чоловіків

Чемпіонат міста з віджимання організовують Молодіжна Рада міста за підтримки відділу молоді та туризму міської ради та Teens Club «Універ». Головний суддя чемпіонату – майстер спорту, неодноразовий чемпіон України з єдиноборств Ярослав Юргілевич. Головна мета змагань – привернути увагу вінничан до здорового способу життя.

Вперше такий чемпіонат пройшов у Вінниці в минулому році. Тоді у ньому взяли участь більше 50 учасників. Переможцем став Володимир Костомаров, віджавшись 173 рази. Цього року змагання розпочнуться 21 травня о 16:30. Учасниками Чемпіонату міста з віджимання можуть стати усі бажаючі. Вік – не має значення. Реєстрація учасників розпочнеться о 16 годині на набережній «Рошен». Переможці отримають грамоти, кубок та призи.Переглядів: 6621
Поширень: 0