У фінальному турнірі, що проходив у Вінниці з 15-го по 17-е травня нашим баскетболістам протистояли команди, що разом із вінничанами посіли перші чотири місця у першому етапі чемпіонату - "Кремінь-Політехнік" (Кременчуг), "Коксохім-Сталь" (Алчевськ) і "КТУ" (Кривий ріг).

Із трьох своїх матчів у "Фіналі чотирьох" вінницькі баскетболісти змогли виграти лише раз - у "КТУ" з рахунком 69:63. А от алчевцям і кременчужцям програли - 65:70 і 66:79 відповідно. Втім, навіть перемоги в усіх матчах не гарантували "Вінницьким зубрам" перше місце, що давало б право виступати з наступного сезону у Суперлізі. "Кремінь-Політехнік" мав хороший очковий запас ще з першого етапу чемпіонату, тож їм вистачило і двох перемог, щоб упевнено виграти турнір.

Однак, як після фіналу зізналися керівники БК "Кременчуг-Політехнік", грошей, щоб заявитись до Суперліги у них немає. Відтак, у "Зубрів" з`являється шанс зайняти їхнє місце. Щоправда, й нашій команді ще потрібно віднайти гроші...