15-17 травня у Вінниці вперше проходитиме Всеукраїнський фестиваль здорового способу життя «Vinnytsia workout fest 2015. Сила міст». Захід відбудеться у рамках відзначення Днів Європи у Центральному парку культури та відпочинку на площі перед Літнім театром. У змаганнях візьмуть участь близько ста спортсменів з різних областей України, серед них і хлопці, і дівчата.

У рамках Всеукраїнського фестивалю здорового способу життя «Vinnytsia workout fest 2015. Сила міст» у місті відбудуться змагання, показові виступи та пройде акція «Обери свій спорт». Учасники фестивалю з різних областей України на час його проведення поселяться у наметовому містечку у парку Дружби Народів, де зможуть спілкуватися та налагоджувати дружні відносини.

«Щороку на День Європи ми традиційно поводимо у Вінниці спортивні заходи. Цьогоріч це буде фестиваль по такому виді спорту, як workout. У його рамках 16 травня на сцені перед Літнім театром, що у Центральному парку культури та відпочинку, пройдуть змагання, в яких братимуть участь близько ста спортсменів з різних областей України. Змагатимуться як хлопці, так і дівчата. Також вінничани зможуть подивитися тут показові виступи від провідних вінницьких спортсменів, спортивних танцювальних колективів тощо», – зазначив заступник голови комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Роман Семчук.

Крім того, 16 травня з 10-ї до 19-ї години перед Літнім театром працюватиме спортивне містечко, де проходитиме акція «Обери свій спорт!» за участю дитячо-юнацьких спортивних шкіл та виставка спортивних автомобілів від вінницької обласної федерації драгрейсингу та дріфту. Батьки та діти, які завітають на фестиваль, зможуть отримати всю інформацію про спортивні секції, що діють у місті, а також зможуть обрати вид спорту для своєї дитини.

Один із суддів змагання, чемпіон України, рекордсмен світу, голова Вінницького підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Street workout Україна» Віталій Ворохоб, розповів про те, які уміння демонструватимуть спортсмени. «У нас будуть такі номінації, як підтягування з додатковою вагою + 32 кілограми на турніку і віджимання на брусах з додатковою вагою + 48 кілограм. А також, фрістайл – вільна вправа де спортсмен може показати різні елементи, він поділятиметься на чоловічий, жіночий та командний», – каже Віталій Ворохоб.

Керівник «Академії активного відпочинку «Арт-меню» Андрій Марцинковський розповів, що учасники фестивалю житимуть у наметовому містечку, що у парку Дружби народів. «Тут вони зможуть поспілкуватися у неформальній обстановці, потоваришувати, а також – представити один одному свою команду та досягнення, адже вони приїдуть до Вінниці з невеличкими презентаціями. Учасників забезпечать всім необхідним для проживання, будуть облаштовані місця для харчування тощо», – каже Андрій Марцинковський.

«Взагалі, workout у Вінниці добре розвинений. Важливо, що цей вид спорту є дуже доступним, адже він не потребує якогось спеціального оснащення, лише бруси, турніки та бажання бути здоровим», – зазначив керівник компанії «Арт меню» Андрій Марцинковський.Переглядів: 2819
Поширень: 0