В період з 20 по 26 липня цього року спортсмени Вінниччини взяли участь у 7 всеукраїнських та 2 міжнародному заходах.

Так  протягом чотирьох днів, до 22.07.2015 в с. Мигія Миколаївської області відбувся чемпіонат України з веслувального слалому серед молоді до 23 років. В змаганнях взяла участь збірна команда Вінницької області, яка стала чемпіоном змагань серед 10 команд – областей держави.

25.07.2015 на аеродромі м. Калинівка був проведений II етап чемпіонату України з автомобільного спорту – дріфтинг. У змаганнях взяли участь дріфтери з різних міст України: Києва, Харкова, Одеси та Вінниці.

Вінницькі спортсмени за  тиждень взяли участь у 7 всеукраїнських та 2 міжнародних змаганнях

Переможцем у парних заїздах став одесит Дмитро Іллюк. А наступного дня тут відбувся I етап чемпіонату України з дрег – рейсингу.

З 22-26.07.2015 в Одесі відбувся всеукраїнський турнір з боксу серед чоловіків пам'яті С. Трєстіна. Переможцями змагань стали учні Вінницької ШВСМ Олександр Гречиха та Василь Рибалко. Срібні медалі у Владислава Михайлова і Едуарда Рибалки.

З 23-26.07.2015 в Лубнах Полтавської області був проведений чемпіонат України зі спортивного радіоорієнтування. Збірна Вінниччини виборола бронзові нагороди чемпіонату з 11 команд-областей держави. Спортсмени вибороли 23 медалі різного гатунку. Чемпіонами змагань стали Олександр Марчук, Анастасія Зеленська, Богдан Гевчук та Євген Безверхній.

У неділю, 26 липня в м. Вінниця старував всеукраїнський баскетбольний турнір серед чоловічих команд, присвячений пам'яті професора Когана Б.Й, який завершиться 28 липня.

А от 24 липня Вінниця приймала велопробіг на честь грузинського вело-мандрівника Дж.Лежави, в якому взяв участь громадянин Грузії Нодар Берідзе. Управління сприяло у проведенні заходу.

З перемогою спортсмени краю приїхали і з міжнародних змагань. Так з 21 по 26 липня в м. Марібор (Словенія) відбувся чемпіонат Європи зі стрільби кульової. 4 місце серед юніорок посіла вінничанка Світлана Огер у стрільбі з гвинтівки, а Богдан Кириленко зайняв 6 місце у стрільбі з пістолета серед юніорів.

Брали участь вінничани і в Чемпіонаті Європи з хокею на траві серед чоловіків («Трофі»), які відбувалися в Празі.